WWEBGFederation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWEBGFederation

Bulgarian E-FED
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies

Go down 
3 posters
AuthorMessage
uliqnbg
Admin
uliqnbg


Posts : 38
Points : 77
Reputation : 0
Join date : 2017-08-04

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Empty
PostSubject: ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies    ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  EmptyFri Sep 29, 2017 5:00 pm

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  John-cena-net-worth

Един от най-наелектризиращите публиката хора ще се бие в Main Event-а, за да срещне човекът "???". Залогът е ясен - победителят ще се класира и ще отиде на турнира, където ще се бие за Интерконтиненталната титла.
Back to top Go down
http://wwebgfed.forumotion.eu
DaniP

DaniP


Posts : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 2017-09-29

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Empty
PostSubject: Re: ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies    ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  EmptyThu Nov 23, 2017 5:02 pm

-Този мач ще се води до туш. Пръв на ринга излиза от Уест Нюбъри, Масачузетс, човекът, който никога не се предаваааа - Джон Синааааа!!

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  E1
-Пичове, никога не се предавайте и ритайте задници!!!

Cole: Самият Джон Сина ни съветва да ритаме задниците там където най-много ги боли. Точно така и трябва! Сина е ритал много такива през годините и сега ще се пробва на едно много по-различно място в много по-различна амтосфера. Сина е шестайсет кратен световен шампион на WWE и знае как се печелят титли. Ако тази вечер победи то тогава той ще се бие за интерконтиненталната титла на турнира Маси Стълби и столове. Не знаем срещу кого ще се изправи тази вечер така, че се пригответе за шок. Кой знае. Може да е от най-ниският и слаб кечист до най-силният и висок. Има много възможности пригответе се уважаеми зрители, пригответе се за един страхотен мейн ивент.
Ще има да се готвят и още как! Цялата зала е на крака за да посрещне най-добрият кечист в историята на този бизнес. 
Saxton: Не случайно има толкова много отличия. Всеки му знае името дори и хората, които не гледат кеч. Виждате че още с дебюта си е в центъра на вниманието и ще може да закрие първият епизод с победа. Няма да се изненадам ако победи. Опита ще си каже думата обещавам ви. Въпреки че всеки може да излезе дори и още по-опитен кечист но Сина има достатъчно голям опит за да си съперничи с всекиго. Сина със спринт се качва на ринга, прави засилка ту от едната страна на въжетата ту от другата и мята шапката си на едната страна а Тениската от другата. Честито на късметлиите хванали ги. След една минутка ще разберем кой ще предизвика Джонката.
Back to top Go down
JZed




Posts : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 2017-09-29

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Empty
PostSubject: Re: ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies    ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  EmptyThu Nov 23, 2017 5:18 pm


- And his opponent - "The Rated-R superstar" - EDGEEE!


ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Asddasadsdasas


Tazz: Не мога да повярвам, това е EDGE! Острието се появява за пръв път на ринга от много време насам. Една от топ звездите на предишната кеч ера. Като говорим за хора, които умеят да наелектризират публиката, то Острието получи по-добрата реакция. Може би вече сме свикнали да виждаме Сина и заради това се получават така нещата. По-големият шок е на лице. Едва ли ще е в най-добрата си форма, но има вероятност да направи добър мач. Вижда ме го в чудесно състояние. Трябваха му буквално години, за да се възстанови от тежката контузията, която едва ли не щеше да му прекрати кариерата. Всички знаем колко е ужасно да спреш да правиш това, което обичаш, а Едж обичаше много кариерата си като кеч супер-звезда. А ние обичаме него!!
Joey: Виждаме го надъхан, за последните 6 години нямахме тази възможност, НО ЕТО ГО САМИЯТ HALL OF FAMER НА WWE /Class 2012/. НЕ-ВЕ-РО-ЯТНО! Едж е на ринга и е готов да започне битката!
ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Untitled-23
Back to top Go down
uliqnbg
Admin
uliqnbg


Posts : 38
Points : 77
Reputation : 0
Join date : 2017-08-04

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Empty
PostSubject: Re: ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies    ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  EmptyThu Nov 23, 2017 6:15 pm

START!!!
Back to top Go down
http://wwebgfed.forumotion.eu
DaniP

DaniP


Posts : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 2017-09-29

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Empty
PostSubject: Re: ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies    ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  EmptyTue Dec 26, 2017 2:36 pm

Началото е дадено. Джон Сина среща Едж. Победителят отива на турнира и ще има огромен шанс в ръцете си. Един от двамата ще може да стане първият интерконтинентален шампион в историята на федерацията така, че се пригответе за една много интересна битка. Двамата се сграбчват в центъра на големият ни ринг. Джон Сина го прихваща в headlock. Едж го бута към въжетата и го irish whipва. Джон се отласква от тях и забожда Shoulder tackle. Сина построява своят момент... Едж се изправя. Сина опитва да го повали отново, но Острието заляга и се засилва с въжетата. Копието е контрирано в ДДТ! Джон Сина започва силно като не позволява на съперника да го нарани. Едж си личи, че иска шанс за титлата. Шестнадесет кратният световен WWE шампион мачка. Джон вдига Едж и го запраща в горният ляв ъгъл. Сина замахва за corner clothesline. НЕ! Едж му мина под ръката и го притисна. Саблени удари в ъгъла от Едж! Един след друг. Брутално. Едж прекъсва серията си от саблени удари и качва Сина на третият оптегач. Забожда му няколко лакътя. Качва се на вторият обтегач. Сина го удря в корема с юмруци. Едж пада на ринга. Сина се готви за скок. Сплаш! Цялата тежест се стовари върху тялото на Острието. Не искам да си представям колко го боли. Сина се връща на вторият обтегач. Острието се изправя и поглежда към него. Неее!!


Екзекутира го с перфектно...
ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  12
Tornado DDT!

Само как му заби главата в тепиха! Изби му всичките илюзии за победа, които по-рано имаше. Сина веднагически опитва туш и съдията отброява 1........2.........2,75.... не. Не му се получи. Едж  все още може да се бие. Не се е предал. Сина се изправя. Публиката е наелектризирана. Джонката оглежда залата и се зарежда с енергия. Хваща кракът му. Едж обаче се обръща по гръб и го блъска. Сина се оттласква от въжетата и леле боже мой! Копие от изневиделица! Едж ще спечели ли този така важен мач? 1........2.......2,75........2,99.......И ЦЯЛАТА ЗАЛА ИЗБУХВА, ЗАЩОТО Е В ШОК! Джон Сина се повдигна след spear!! Не мога да повярвам, че това нещо се случва но ето че то е факт. Колкото и бързо копието да бе направено Сина си е Сина и доказа, че опитът който има е важен. И двамата имат голям опит. Кариерите им са с над 10 годишен опит. Както виждате изобщо не разочароват и даже напротив. Представят се на доста високо ниво. Феновете започват да ръкопляскат и да викат и за двамата войни. Едж се изправя и вдига Сина който му забива ъперкът в челюстта. Едж се отдръпва настрани защото усеща голяма болка. Едж тръгва с пълна скорост към него и Сина го контрира. 


Силен Proto-Plex с добавен...
ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  13ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  14
Five Knuckle Shuffle

Сина се готви да приключи всичко тук и сега! Едж се изправя и това му бе грешката. 


Отнася съдбоносен...
ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  15
Attitude Adjustment

СИНА ТРЯБВА ДА ГО Е ДОВЪРШИЛ С КОРИГИРАНЕТО НА ОТНОШЕНИЯТА! Едж е безпомощен и не мърда. Сина му вдига единият крак и ляга върху трупа му. 1............2...........3! ДЖОН СИНА ОТИВА НА ТУРНИРА И ЩЕ СЕ БИЕ ЗА ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛНАТА ТИТЛА!
Back to top Go down
JZed




Posts : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 2017-09-29

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Empty
PostSubject: Re: ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies    ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  EmptyFri Dec 29, 2017 7:46 pm

Tazz: John Cena срещу Edge сега! Live on Loaded! Двамата се вкопчват в центъра на ринга. Edge забива коляното си в корема на Cena. Опитва Edgecution, но Cena го отблъсква. Опит за clothesline, но Edge заляга. Cena все още не се е обърнал към Edge и това се оказва жесток проблем. EDGE-O-MATIC!!~ Брилиантно! Фантастично! Edge го спипа. В много ранен етап на титаничната битка Edge направи един от коронните си ходове. Edge се изправя и хваща Cena. Ба-а-амммм! Наранява рамото му в металният пилон. След това следва roll up... НЕ! Не можа. На косъм бе от това да направи Cena на пух и прав за по-малко от минута. Размина му се. Edge застава в corner-а-а... Тръгна за spear , но Cena го ритна в лицето... следва и врътотрошач. Cena се измъкна временну от ада. Cena се хваща за въжетата. Публиката му дава сили със своите жестоки ръклопляскания. Ще предизвикат някое земетресение БЕ! Cena го вдига за AA... NOPE! Измъкна се. Edge се засилва с въжетата... МАЙКО МИЛА!

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  OoThj8M

Joey Styles: Интелигентно! Wink Edge приковава раменете. HOW THE HELL HE DID THAT? Повдигане от Mr. Super Cena! Edge гледа някакво време шокирано. Тежко му стана на, човека. Edge застава в corner-а отново. CAN IT BE? NO... Again! Cena отново го ритна в лицето. Edge обаче не му остави шанс този път и му зашива един цигански шамар. Cena пада на колене и изяжда Big Boot. Cena веднага се връща на крака и пак пада. Calf Kick by Edgeee! Edge застава в corner-а. ГОТВИ СЕ! ПЕЧЕ СЕ ВЪВ ФУРНАТА! SPEAR!

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  UsNEN9N

Tazz: HE IS DONE! WORLD CLASS SPEAR! COVER - 1.2.3!!! EDGE IS THE WINNER! HE IS GOING TO THE PPV!! Заслужи си го!


*YOU DESERVE IT!*

Loaded™️ presents....
Back to top Go down
uliqnbg
Admin
uliqnbg


Posts : 38
Points : 77
Reputation : 0
Join date : 2017-08-04

ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Empty
PostSubject: Re: ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies    ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  EmptyFri Dec 29, 2017 7:55 pm

И двамата написахте равностойни постове. Не мога да кажа на кой му е по-добрият, но честно казано този на Дани повечко ми хареса. JZED, недей да бързаш да се разочароваш. Самият ти знаеш, че можеше да се справиш много по-добре. Всъщност плановете ми, когато буукнах мачът, бяха JZED да спечели, но с тази си игра не смятам, че го заслужава.
Back to top Go down
http://wwebgfed.forumotion.eu
Sponsored content





ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Empty
PostSubject: Re: ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies    ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies  Empty

Back to top Go down
 
ME: John Cena vs. ??? - Intercontinental Championship qualifies
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WWEBGFederation :: Архив :: Изминали издания от Loaded-
Jump to: