WWEBGFederation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWEBGFederation

Bulgarian E-FED
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ПРОМЯНА В НАЧИНА НА ИГРА!!!

Go down 
AuthorMessage
uliqnbg
Admin
uliqnbg


Posts : 38
Points : 77
Reputation : 0
Join date : 2017-08-04

ПРОМЯНА В НАЧИНА НА ИГРА!!! Empty
PostSubject: ПРОМЯНА В НАЧИНА НА ИГРА!!!   ПРОМЯНА В НАЧИНА НА ИГРА!!! EmptyTue Dec 26, 2017 2:42 pm

Искам да съобщя, че начинът на игра ще бъде по-различен. Някои хора ми писаха в скайп, че им се играе тук, но за съжаление няма как да играят по този начин, по който тръгнахме да играем и питаха дали може да се измисли нещо. Нарочно изчаках DaniP да постне в МЕ мача в RAW, като шоуто ще бъде update-нато скоро, за да видите този начин. Пишете ентранс и след това ако искате веднага почнете бойният пост, не пречи. Целта е да описвате целите мачове в 1 пост и така имате достатъчно време, а на турнирите ще играем както в началото тръгнахме. Искам тези, които даваха зор да върнем феда да бъдат сериозни, защото това се случва по ваше желание, не по мое. Ще гледам след време да намеря още нови хора, имам разни идеи, но целта е да направим феда един от най-добрите и ако имаме много хора дори ще можем да направим отборна дивизия.
Back to top Go down
http://wwebgfed.forumotion.eu
 
ПРОМЯНА В НАЧИНА НА ИГРА!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WWEBGFederation :: Начало :: Начало-
Jump to: