WWEBGFederation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWEBGFederation

Bulgarian E-FED
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 2. Chris Renfrew vs. Neville

Go down 
3 posters
AuthorMessage
uliqnbg
Admin
uliqnbg


Posts : 38
Points : 77
Reputation : 0
Join date : 2017-08-04

2. Chris Renfrew vs. Neville  Empty
PostSubject: 2. Chris Renfrew vs. Neville    2. Chris Renfrew vs. Neville  EmptySun Dec 31, 2017 11:59 pm

2. Chris Renfrew vs. Neville  Chris_Renfrew_2_cut_by_Danger_Liam vs. 2. Chris Renfrew vs. Neville  13696496_169581086795231_1449824442_n


Крис ще дебютира във федерацията и първият му съперник е Невил. Невил миналата седмица победи срещу Коуди Роудс. Дали и тази седмица ще вземе втора поредна победа?
Back to top Go down
http://wwebgfed.forumotion.eu
Стрелеца Бейби

Стрелеца Бейби


Posts : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2017-08-04

2. Chris Renfrew vs. Neville  Empty
PostSubject: Re: 2. Chris Renfrew vs. Neville    2. Chris Renfrew vs. Neville  EmptyMon Jan 01, 2018 3:04 pm

2. Chris Renfrew vs. Neville  82HwbF-6PRlnHoXTcdM68hNaSo3ojkbkhjemfhEExVkgIMipm7SZ3gWwmPVAUaVkfaBPg5k_Zs0X8r8XhAA5C0CqYIE9snUFU3h80uyur9sIW7h2k289HIdHQe5mZsOWMe-har1FSvo1G19gihpTGJjRu1TjyDCsc5jV2Lrz-CSXfAOV-qTg_I3NXUGOtf24WlFZETFkPZGKEl37_hw0gLkrVk6y8AV4YF0B8cq1uG7AqXPGj7Gog9LgQ0bGq0RF3Vp45CY5TOH8RWxKudwZflvUet0Ovu2ZEtcqNTWIhQ37M5h-gKYK61-N3ZAbYcfbtEX_5FNFRA4duvV5njKjCuyydxLLC2xZnjPaumBHmrOH663_gydRQqrnyT4SKehJcE3mECaPnWw8LPvDQB-x1irqPvlXLiUDNN50Ed9tf-PirDDB1Gb7l7tZiwRpEGP0-AIuYQrV26Hjy9Bm-YF9oRYsChsvw9QbgGBvx6y07M4ApwBjUyjF2W8OhabUW3BXQWw9iPPDu_2X8rwM82VuirKA4SrKtYzOYgdx35n-U_VBomiXJVuSwLnfj0NnEs8pg8PhK6AdYZ8d21Zc9XHpN4kFm7O7bl_sBP2PH9kl3EEr8G8jGZUvBRo8WrWv4Z8YHheo65NWE50MAkfWKqMwpf4D_BMEkKEyFg=w270-h152-no


JoJo:
Следващия мач ще се води до туш! На ринга излиза от Silent Hill с тегло 95 килограма Chris Renfrew.

2. Chris Renfrew vs. Neville  1fyofuDIoHJK7yeFMZSzgghreI_GKZJs0m8YySr3M2eaMdPcAfimN-OcGBDxq-vfb2Qwk2xajdMZMZ6XxCKgW_Zy5ILEDxERnAnIV47wuFLI5IOLaOu1FOdtqGv_gBfJyMDioD2qEBbbkmFr7TNwAKFTHE2wnX-JG0Nt0sG7Gr8Ho63M3GrwjNuVDJsalTncZSHR_UKFblsFoWxbMW9BznVRn5nEfi5TC4XXmuFbz7eg7_57ozWQ4eohPmFplZRin3KcP4LMyaUKaKf_NipnIZLG78jN1dofG8-cImeVH5NYJVuKs8h2ygMZmzb59F9NYysvCSk7Vetq0jocPgSD3awYZEV0P0jseCQNDGnXFCzXg4x-T8XLgErnqAPQqXNtoBnuePGN8ahpcfOJcstViZi3AE2tZPmsK66Knx1HLJat1zoeXk-rvnAYJOg7Mi3I7sO0N1eZYeLCMiCkENPl0LsvXaq_8fry0LxsaPo3Cjk0x_Eyk3vnj5MsBV5_OUGWTuQn662FN2uEd5EntT4wmtaK2iBFfCwcO-7PuB2zp2H6QroxXx3Y3Oa4virPEQriwKZec6fqaci-y2jBfPPq63EwKns9QztjTYYdnCPDSYIx8NgnaHcAY1hjn-aWCbqwTrpoJ9vuMeZPyAck_BbSsoGmVGy6fsS_tw=w270-h152-no

Corey Graves: Ето го и него дами и господа, Chris Renfrew или съотборника на BT Gunn ако можем така да го кажем! Все пак как както и да се обръщаме към Chris Renfrew не можем да отречем, че този мъж е много талантлив и има доста добри ходове мога да кажа спокойно, че някой от ходовете са му дори по добри от на съотборника му, което също ме навежда на мисълта къде е BT Gunn? После ще ми отговорите на този въпрос колеги, защото сега ще коментираме малко за мача които предстой, а именно за първи път на един ринг ще стъпията Невил срещу Chris Renfrew летец срещу луд техничар как ли ще завърши този мач? Ние не знаем, но може би ако гледаме мача ще разберем, но все пак аз съм длъжен да спомена и победата на Невил миналата седмица срещу Коуди, защото този победа даде мотивация на това момче и той като нищо може отново да ни шокира като победи човека които не е с всичкия си Chris Renfrew, но разбира се Chris Renfrew също не е за подценяване нали така колеги? Това е все пак бивш ICW World Champion не е случаен Крис.
Cole: Съгласен съм с напълно всичко което каза Кори, Chris Renfrew не е случаен, защото този човек не само е бивш  ICW World Champion, а е и бивш три кратен Отборен шампион със своя съотборник BT Gunn които и аз не знам къде е колега, но мога да предположа къде може да е BT Gunn! Шотландеца може да е пред телевизора разбира се и да гледа своя съотборник там и да му дава кураж като един добър съотборник! Все пак нека още малко кажем за този Chris Renfrew, Кори ти каза някой неща за него, но не каза всичко за него затова аз ще те допълния! Chris Renfrew освен с невероятните си умения на ринга е известен и с неговите неверояти промота! Не съм запознат много с Chris Renfrew, но съм гледал клипове и знам, че този човек изнася невероятни промота! Chris Renfrew винаги влага сърцето си в промотата си и аз лично нямам търпение да чуя негово промо, защото със сигурност ще е нещо специялно, но все пак Крис трябва да спечели дебютния си мач срещу Невил, за да е в насториение да изнесе разбиващо промо, защото нека бъдем честни никой не обича да губи и ако Chris Renfrew загуби своя дебют няма да може да направи много голямо впечатление, а това също ще е наистина много лошо, защото този човек може много, след като казахме за Chris Renfrew мисля, че може да кажем и за Невил някой неща, защото и за него беше казано малко Кори! Невил е бил Отборен шампион с теб Кори не мога да повярвам, че не спомена това! Та това беше един от най-големите моменти в кариерата ти, но нека продължа, след като това стана Невил спечели и НХТ Титлата и направи един страхотен рейн с нея, но разбира се и това не беше последната титла на Невил, защото след това! Той спечели и титлата в лека категория и това беше и последния му рейн с титла, но ето, че! Сега, Невил може да си върне на върха ако победи Chris Renfrew, но това е много трудна задача повярвайте ми дами и господа, но всичко може да стане все пак ние не знаем какво да очакваме от Chris Renfrew, защото той е много непревидим човек.
Matt Striker: Точно така Коул и именно за това Невил трябва много да внимава ,за да не попадне в един от завършващите ходове на Chris Renfrew, защото тогава ще стане наистина лошо, но стига сме гадали, нека се прехвърлим на излизането на Chris Renfrew отново....

2. Chris Renfrew vs. Neville  KJkmM1XlzLm8lmozbv2DfIFMq4c1b6JZYMTfAvQIE8E5boIR2pYjB7jMWZ6kzSkdVZvVmEaPbLBGu3Be5mlYHPwg-zms6R6898F0uz6mqZhatcEe5TThYC7AQm70CpUJnTO1N1TvIcmRHK3nod0I8hCJJWK_3wrRVvExgzuh1pR3UFbEYDPNeaTuxlM0P0JhGMlrxt3uPy7a_5FsqohSZZPDe7U88lYwrO6b-4zke5Yom7ToFKFZoHeJtI2HRHyb5ecXHfcD3sBQlm7T1snkZzr1YjRmMjdst8yBk-CHp8yoD5EmOtcdfQPQndoulvMyAR1shECvMPAB5XqlWgqT83nUW-d-6CPj5yu4bclPlfofIpSO1QVfRADxzEwIudhcIsXkGVxCZYzZ0RExziZr3iAO2M4iosALvMva67jrDl5jA3Plv_gyhT8T6eQmW485V5yNRiEOHQvcqI9R9esn86m5f2iHxXF3tBADWLCY6Wd8h-1m46emUIVckEqUnSmmD0sU45y_KHfi3WvMdntkgfLU-TYPd27THR1HtD79I18WuldU_1Qs-96GFNx2_o80VFCDp2HoQNHinceQLUlIN_rCj-QTyBzQNFJfd0O-l1Dp0We-C38dpsoMS-xnipTzMJLvvTu_S85ycDRMm7D90nDcbhPjuutshQ=w270-h152-no

Corey Graves: Точно така колеги! Chris Renfrew влиза в ринга и се качва на въжетата, след като това става Chris Renfrew и прави знака на New Age Kliq и публиката полудяват след това Крис отива в ъгъла си и изчаква противника си.
Back to top Go down
Dropper

Dropper


Posts : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 2017-09-28

2. Chris Renfrew vs. Neville  Empty
PostSubject: Re: 2. Chris Renfrew vs. Neville    2. Chris Renfrew vs. Neville  EmptyTue Jan 02, 2018 12:58 am


2. Chris Renfrew vs. Neville  Entrance%2B2

И ето го опоритият... неповторимият... единственият Адриан Невил! Горд след победата си над Коуди Роудс... Невил ще опита да спечели за втори пореден път срещу Крис Ренфру. Мач за който едва ли ще съжеляваме, че сме отделили време. Невил е един от най-добрите техничари в света докато Крис е един от най-извратените кечисти. В момента въпроса ми към Невил е дали е готов да предприеме сериозни мерки и да рискува всичко. Ще направи ли неща, които не сме очаквали? Преди началото на този сблъсък за съжаление няма как да си отговорим. Невил е имал мачове с най-добрите. Като започнем от Сет Ролинс и продължим с Джон Сина ще разберем за какво става на въпрос. Можем да включим и опита му в Япония. Държава в която кечът се почита доста и има таланти, които са най-добрите в света. Невил се качва на ринга. Крис може да го уплаши с този си поглед. Нека видим кой е по-добрия.
Back to top Go down
uliqnbg
Admin
uliqnbg


Posts : 38
Points : 77
Reputation : 0
Join date : 2017-08-04

2. Chris Renfrew vs. Neville  Empty
PostSubject: Re: 2. Chris Renfrew vs. Neville    2. Chris Renfrew vs. Neville  EmptyTue Jan 02, 2018 12:58 am

НАЧАЛО!!!
Back to top Go down
http://wwebgfed.forumotion.eu
Dropper

Dropper


Posts : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 2017-09-28

2. Chris Renfrew vs. Neville  Empty
PostSubject: Re: 2. Chris Renfrew vs. Neville    2. Chris Renfrew vs. Neville  EmptyTue Jan 02, 2018 1:27 am

Невил и Крис се срещат за пръв път. Нека ги видим какво ще сътворят. Имат свободата. Могат да мислят спокойно. Напрежението не е толкова голямо. Няма някакъв залог освен че могат да изградят име в този мач. Невил тръгва към Крис с бяг. Оу... не! Приспан е с опостошителен clothesline! Крис няма милост още в първите секунди. Хваща го за главата и му прошепва нещо в ухото. Следва и chinlock. Невил прави опит след опит, за да се освободи от захвата, но без успех. Нищо не постигна. Освен да си изхаби силите... де! Манячетата обаче започват да ръкопляскат и това носи прилив на енергия в британеца... който се изправя и запраща Крис в десета глуха. Блъсна го към въжетата... след това скочи на високо и го повали на земята с високо коляно право в носа. Добре... добре! Добре е за сега. Невил го изправя и иска да го метне извън ринга, но Крис обръща всичко и... го контраатакува. Всъщност той изпрати опонента си извън ринга. Крис започва да се катери като една маймуна по въжетата. Невил се качва на apron-а и иска да спре осъществяването на целта на съперника му. Крис го блъска в слгопката. Невил не пада! Удря го в главата. Има ли постигнат резултат? Не. Крис го блъска. Невил едвам запази равновесие! Добре че се хвана за въжетата. Момент... Крис му махна ръката от въжетата. Невил пада от apron-а, но стъпи на краката си и се връща отново. Невил му хвана главата и му я блъсна в сглобката. Следва и apron enziiguri kick... последван от... avalanche sunset flip powerbomb!!


2. Chris Renfrew vs. Neville  Apron%2BEnzuigiri%2BKick%2Bto%2Bthe%2BTop%2BCorner 2. Chris Renfrew vs. Neville  Avalanche%2BSunset%2BFlip%2BPowerbomb


Смачка го отвсякъде! Невил се измъкна временно от огромната доминация на Крис. Трябваше му време, за да спаси положението за себе си. Сами се убедихте, че с достатъчно много усилия понякога всичко, което искаме се случва. Ситуацията с Невил е чист пример! Невил му вдига и двата крака и кара рефера да брои. Може ли това да се окаже краят? НЕ... не мисля! Беше близко, но и достатъчно далеч. Остана му съвсем малко. Маневрата, която Невил изпълни бе доста опасна. Някои хора не биха се повдигнали след нея, но Крис Ренфрю издържа. Невил така и така е по-спокоен... решил е да предприеме поредният риск. Застава на второто въже. Не ми казвай, че ще посмееш да рискуваш предмината си! В името на победата ще го направи!


2. Chris Renfrew vs. Neville  Phoenix%2BSplash%2B1 2. Chris Renfrew vs. Neville  Can%2527t%2BBelieve%2Bit


НАПРАВИ ГО! Даже и опита да го тушира, но точно преди три Крис Ренфрю се повдигна! ОМГ! Изплюхте си пуканките докато гледате заради шока... нали?! ФАКТ! Огромент факт! Издръжлив се оказа кучият син. Невил го изправя и го бута към corner-а. Всякакъв вид удари попадат в тялото на извратеняка. Толкова е бесен, че вече за нищо не му пука. За него няма значение дали ще бъде дисквалифициран. Рефера си отброява. Невил не спира. Е наложи му се да спре. Съдията го отдръпна от тялото на Крис. Невил обаче направи и още един ход... наречен... corner body splash! Следва и swinging neckbreaker! А не... Крис го блокира и го блъсна. Нанася му и ъперкът. Невил сяда на тепиха. Крис го рита в тиквата. Този low big boot бе ли достатъчен, за да сломи Невил? 1 - 2 - не! Повдига се! Крис се качва на второто въже. Коляно в черепа. Отново приковава раменете в земята. 1 ----- 2---- неееееееееееее!! Невил продължава да се бие! Крис изправя Невил. Невил го удря в корема с коляно. След което го поваля на ринга с ДДТ. Влачи го до ъгъла. Качва се на въжетата. Готов ли е с всичко? Възможно ли е да приключи мача само с един-единствен ход?


2. Chris Renfrew vs. Neville  Red%2BArrow%2B1


RED ARROW! Завършващият ход на човекът, който забравя за гравитацията. Не вярвам Крис да се повдигне от този умопомрачителен red arrow! Туш... дааа! Невил печели! Невил го направи. За втора поредна седмица печели мача си. Този път дори бе на по-високо ниво. Бе изправен пред много по-голяма трудност. Дебютанта има все още какво да учи. Кариерата може и за напред да се развие по по-хубав начин, но за сега всичко е много лошо. Невил прави серия от две поредни победи и с времето дори може и да се увеличи. Останете с нас. Loaded продължава!


2. Chris Renfrew vs. Neville  Celebration%2B1 
Back to top Go down
Sponsored content





2. Chris Renfrew vs. Neville  Empty
PostSubject: Re: 2. Chris Renfrew vs. Neville    2. Chris Renfrew vs. Neville  Empty

Back to top Go down
 
2. Chris Renfrew vs. Neville
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kazuchika Okada vs. Chris Renfrew
» 2. Neville vs. Cody Rhodes - Normal Rules

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WWEBGFederation :: Weekly Shows :: Loaded™-
Jump to: